تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بلوچستان www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - افتتاح پایگاه عملیاتی شهید شوشتری در بخش قصرقند نیکشهر+61 عکس

 

گزارش تصویری/ تعداد 61 عکس

پایگاه عملیاتی شهید شوشتری در بخش قصرقند راه اندازی شد.پایگاه عملیاتی با نام شهید شوشتری در بخش قصر قند از توابع نیکشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با هدف کمک به ارتقای امنیت پایدار در این استان راه اندازی شد.

فرمانده قرارگاه شهید معمار در مراسم افتتاح این پایگاه گفت: همراهی و همکاری سران طوایف و ریش سفیدان سیستان و بلوچستان نقش مهمی در برقراری امنیت پایدار دارد.

سرهنگ ˈبرات مرواریدیˈ با بیان اینکه امنیت پایدار آهنگ توسعه، عمران
 و آبادانی سیستان و بلوچستان را سرعت می بخشد، اظهار داشت: 60 پایگاه با استعداد چند هزار نفر نیروی مردمی در قرارگاه عملیاتی شهید معمار فعالیت می کنند.

وی ابراز داشت: جرایم مختلف و اقدامات ضد امنیتی در سیستان و بلوچستان 36 درصد کاهش یافته است که بخش زیادی از آن مرهون همراهی و همگامی مردم و معتمدین طوایف و عشایر استان با دستگاههای نظامی، انتظامی و امنیتی بوده است.

همچنین ˈصاحب گل صالحیˈ فرماندار و حجت الاسلام ˈلطفیان سرگزیˈ امام جمعه نیکشهر طی سخنانی با اشاره به اهمیت امنیت پایدار و تاثیر آن در عمران منطقه از تلاش نیروهای بسیج مردمی تقدیر کردند.

در این مراسم ˈمحمد کریم عزیزیˈ به عنوان فرمانده پایگاه عملیاتی شهید شوشتری معرفی شد.

قرارگاه شهید معمار که پایگاه عملیاتی شهید شوشتری قصر قند زیر نظر آن اداره می شود در تامین امنیت 11 شهرستان از استانهای کرمان و سیستان و بلوچستان فعال است.

گزارش تصویری/ افتتاح پایگاه شهید شوشتری قصرقند + 61 عکس


عکس حاجی غلام محمد دهقانی- معتمد کاجو آهوران
حاجی غلام محمد دهقانی و محمد کریم عزیزی فرماندهان پایگاههای عملیاتی حوزه قصرقند و آهوراننوشته شده در تاریخ جمعه 26 آبان 1391 توسط رستم کریمی